Bordrolama Hizmeti

Firmaların normal kadroları dışında ihtiyaç duydukları personeli, insan Kaynakları şirketinden belirli bir süre ile kiralamasıdır. Yasal işveren sıfatı Ekinci İnsan Kaynakları'na aittir.

Bir işletmenin sunmayı düşündüğü bir servisi kendi bünyesinde üretmeyip, bu servisin yapılmasını bu konuda uzmanlaşmış olan başka bir firmaya bırakmasıdır. Bu şekilde işletme aynı zamanda istediği kaliteyi de uzmanlaşmış firma sayesinde yakalamış olur ve işletmenin verimlilik gücü artar.

Ekinci İnsan Kaynakları Bordrolama Hizmetleri ; Etkili iletişim, Etik çalışma, Bilgi paylaşımında açı Firmayı zamanında bilgilendirme, Dönemsel değerlendirme ve raporlama ilkeleri ile bordrolama hizmetlerinde de kaliteli ve hızlı hizmeti ile firmalara destek sağlamaktadır. Bordrolama ve dönemsel personel kiralama konusunda ülkemizin en büyük kuruluşlarına hizmet vermenin avantajını yaşayan Ekinci İnsan Kaynakları Bordrolama, tüm seçme ve işe yerleştirmeleri de kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bordro ve özlük konusunda uzmanlaşmış kadroları ve gelişmiş takip sistemleri ile bu konuda da lider konumundadır.

Bordrolama, yasal mevzuat gereği hatasız yapılmak zorunda olan bir hizmettir. Bunun için gerekli insan ve altyapı yatırımını tamamlamış olan Ekinci İnsan Kaynakları “MÜKEMMEL HİZMET” anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.