Hakkımızda

Ekinci Grup şirketleri, sektörün içinde , Personel, Finans, Sigorta gibi eksiklerini gidermek amacıyla kurulmuştur.
 
Alanında öncü hizmetlerle bölgesinde en çok tanınan Ekinci Grup Şirketleri’nin Esenyurt, Hadımköy, Beylikdüzü, Bahçeşehir ve Kıraç gibi Türkiye sanayisinin en yoğun olduğu bölgelerde gerekli her türlü sistem ve ekibi kurabilme kabiliyeti ve yetkinliğine sahiptir.

 Ekinci İnsan Kaynakları yılların deneyimi ve tecrübesiyle dünyanın önde gelen firmalarının çeşitli departmanların da çalıştırılmak üzere personel ihtiyacının karşılanması yönünde hizmet vermektedir. Aynı hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeksizin hizmet ağını genişletmekte ve siz değerli müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmaktadır. Hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış kalifiye insan kaynağını en iyi şekilde kullanarak büyümeyi hedeflemiştir.

Bünyemizde yapılan İK Danışmanlık hizmeti norm kadro dışında kalan personel özlük işlerinin yanı sıra ,İk planlaması, ik seçme ve yerleştirme, ücretlendirme yönetimi , performans değerlendirme , İk eğitim ve geliştirme işlevlerini kapsamaktadır.

Ekinci Grup Şirketleri ana faaliyetlerini gerçekleştiren çekirdek kadroların dışında farklı pozisyonlarda çalışan kadroları için; yasal mevzuat kapsamındaki bilgi tecrübesi kurumsal altyapısı iş hukuku ,işçi sağlığı ve güvenliği konularındaki tüm iş yükünü üzerinde alarak proaktif bir düşünce yapısı içerisinde günlük personel temini ve bordrolama hizmeti vermektedir.

Bordrolama hizmeti sayesinde;personel maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlanırken firmanın outsource etmiş oldukları kadroların risk yönetimi profesyonel bir firmaya emanet edilmiş olur.