Personel Temini

Kiralık personel almak isteyen kuruluşlara günlük aylık ve yıllık eleman temin edilir. Şirket çalışanlarınızın senelik izin kullanma veya uzun süreli zorunlu izin kullanması durumunda, firmamız geçici veya daimi olarak çalışacak personel desteği vermektedir.

Şirketlere bilgi girişi, sekreter, ofis boy, çay servisi, arşivleme, depolama, paketleme, etiketleme, zarflama vb. alanlarda personel sağlamaktayız. Çalışacak elemanların tüm yasal sorumluluğu şirketimizin güvencesi altındadır.

Personel temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması giydirilmesi ve bodrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra çeşitli gereksinimleri doğrultusunda çalışacak personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini Ekinci GRUP  tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Personel Temini Prensipleri 

Ekinci İnsan Kaynakları Personel Temini Aşağıdaki Şartlar yerine getirilerek yapılmaktadır.

Elaman Seçilmesi: Müşterinin isteği doğrultusunda eleman , Ekinci İnsan Kaynakları tarafından sağlanılarak bulunur. Müşteriden alınan onay sonucunda elemanın güvenlik soruşturması , işe giriş işlemleri, belirlenen rakamlara göre hareket edilerek giydirilmesi yapılır. İş öncesi idari ve işle alakalı seminer verildikten sonra eleman iş başı yapmaya hazır hale getirilir.

Elamanın kıyafeti: Müşterinin isteği doğrultusunda işte giyilecek elbiseler belirlenir ve elemanların kullanması sağlanır.

Elemanın Özlük Hakları: Hizmet kalitesinin yüksek olabilmesi için elemanların motivasyonu sürekli yüksek tutulmakta ve özgüveninin sağlamasıdır. Bunun bilincinde olan Ekinci İnsan Kaynakları  elemanlarının her türlü özlük haklarını gözetmektedir. Çünkü, kaliteli hizmetin temelinde kaliteli personele sahip olmak yatar. Yapacakları hizmet özelliğine göre, işe başlamadan önce ve hizmet içinde eğitime tabii tuttuğumuz elemanlarımızla standartları daima daha yukarı çekmeyi hedefliyoruz.

Personel ihtiyacı konusunda hizmet verdiğimiz branşlar ve eleman vasıfları öncelikli olarak mavi yaka ve beyaz yaka;

Yükleme-boşaltma Operatörü, Forklift ve İştirak Operatörü, Şoför Hizmetleri, Etiketleme Elemanı, Paketleme Elemanı, Vasıfsız Personel Ofisboy, Santral Memuru, Servis ve Temizlik Elemanı, Muhasebe Elemanı

Bilgisayar Operatörü ve Teknik Eleman olarak sıralanabilir.

İşi hatasız ve süratli yaparak mükemmele ulaşmak ve müşteri beklentilerini ilk seferinde ve her seferinde yerine getirmek kalite anlayışımızdır.